Modernizacja instalacji

przez | 29 lipca 2015

Modernizacja instalacji

Techniki Pastel Sztuka Używane Edgar Degas - Czy ten styl Martwego

Pastelowe techniki sztuki stał się popularny w 19 wieku i zostały wykorzystane przez francuskiego malarza Edgara Degas. Ten nowo pastele pastelowe artystą sztuki ze swoich innowacyjnych rysunki na różnokolorowych baz, eksperymentów z kształtami i tekstury pastelowe uderzeń oraz z żywiołem "niedokończone" w jego pastelowych sztuki. obrazy Degasa za, część impresjonizmu (ruch sztuki), były w większości oparte na obiektach, takich jak tancerzy, przedmiotów Racecourse kobiet przy pracy i akty.

Edgar: Works, techniki sztuki Pastelowe i styl

unikalne techniki sztuki pastelowe Edgara pomagał w tworzeniu dynamicznych obrazów, które wyglądały tak, jakby były złowione w ruchu. Prace tworzone pastelowe miał rozmazane krawędzie i miał linie przedstawiciela jadącego rysunku lub formy. Degas przekazał również nowe kąty i poglądów na swoich poddanych, które również zostały przycięte gwałtownie - to wykazano wpływu fotografii na swojej pracy.

pastel sztuki Degasa charakteryzuje jego nieprzestrzegania z ustalonymi paryskich technik artystycznych i stylów. Znany jest eksperymentowali z nowymi japońskich technik i tematów. Obejmowało to jego użycie japońskiego woodprint i nowych technik graficznych. Degas był szczególnie pod wpływem japońskiego artysty Katsushika Hokusai (1760-1849).

styl artystyczny Degasa zmieniło, gdy jego motywy stał się bardziej nowoczesny. Na przykład, jego wczesne prace, które prezentowane ludzi jako jednostki ustąpiła trend kategoryzacji ludzi, zwłaszcza kobiet, ich zawodów. Degas był realistą, którzy woleli scen malarskich z życia codziennego, a nie wyidealizowanych obrazów. Użycie koloru w jego pastelowych sztuki również stała się bardziej eksperymentalna i odważniejsze z czasem.

Obsesja na Degasa z teksturami, formy i koloru można zrozumieć z jego obrazach kąpielowych kobiet.
napisane przez: pozycjonowanie stron www

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *