Najlepsze zabezpieczenie przed włamaniem

przez | 1 września 2015

Najlepsze zabezpieczenie przed włamaniem

Spersonalizowane torby na ramię - Różnice między sitodruk, haft i ciepła

Istnieje wiele sposobów, które dźwigać torby mogą być spersonalizowane. Najpopularniejszymi metodami są sitodruk, hafty i przenikania ciepła. Każda z nich posiada swoje zalety i wady.

Firmy, grupy, organizacje i osoby prywatne wszystkie zamówienia na produkty promocyjne, takie jak indywidualne dźwigać torby.velaves apartamenty władysławowo Iz różnymi konsumenci przychodzą różne potrzeby, różne budżety i różne cele na uwadze. To może być świadomość marki o budżecie miliona dolarów lub ślub z budżetu kilkaset dolarów, ale w obu przypadkach celem jest mieć spersonalizowaną wiadomość wyświetlaną na produkt, który ludzie będą zatrzymania i ponownego użycia.

Zazwyczaj najbardziej opłacalnym rozwiązaniem do personalizacji dźwigać torby jest sitodruk. Metoda ta wykorzystuje ciekłego tuszu, który jest stosowany w torbie, który przylega do torby. Mimo że jest powszechnie stosowany do grafiki to wszystko w jednym kolorze, jest ona wykorzystywana do wielu kolorach druku, jak również. Ponieważ każdy kolor wydruku ma być stosowane indywidualnie, tym więcej kolorów, które mają być sitodrukiem droższy proces. Korzyści dla sitodruku obejmują dużą prezentację grafiki dla tanich i lepsze ceny, gdy sztuka ma tylko kilka kolorów.

Haft jest kolejna popularna metoda stosowania grafiki do dźwigać torby. Haft tworzy przeszyty wersję techniki, który jest przyszyty do worka. W większości przypadków ilość kolorów w tej dziedzinie nie ma wpływu na koszt, ale wielkość i złożoność techniki nie. Im bardziej skomplikowane i tym większe im więcej ściegi haftu zaangażowane. Hafty i cennik jest zwykle na podstawie liczby ściegów. Korzyści dla haftu są wysokiej jakości wygląd i bardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla kompozycji z kilku kolorów.

Transfer ciepła są kolejnym wspólnym technika druku używane do personalizacji dźwigać torby.
napisane przez: ladeco - meble biurowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *