Inteligentne rozwiazania w Twoim domu

przez | 7 sierpnia 2015
Inteligentne rozwiazania w Twoim domu

Proces zatwierdzania i błędy w projektowaniu graficznym i Druku

Pracuję w projektowaniu graficznym dziedzinie od wielu lat, a teraz - w rzeczywistości, więcej niż dbam o tym myśleć - i mogę powiedzieć, że niewiele jest rzeczy bardziej denerwujące niż widząc błąd sprawia, że ??do druku. Prawdopodobnie jedyną rzeczą bardziej przykre jest, gdy w dalszym ciągu mają być drukowane w ten sposób.

Słuchałem Mike Mike w radiu ESPN niedawno podczas jazdy mojego syna do szkoły. Rozmawiali o kalendarzu wystawionej przez zespół piłki nożnej Detroit Lions. Ktoś widział kopię wisi w miejscu prowadzenia działalności, i zauważyć, że szeroko odbiornik Roy Williams był na okładce. Jest godne uwagi, ponieważ Williams został sprzedany do Dallas Cowboys na początku do połowy października. Mikes były drwi niekompetencji Lwy "jako organizację, pozwalając by tak się stało.

Jako ktoś, kto pracował z drukarkami i wytwarzania elementów promocyjnych jestem nieco mniej zaskoczony. To kalendarz był prawdopodobnie pracował w okresie letnim i potrzebne, aby przejść do druku we wrześniu, aby go w sklepach z pamiątkami w czasie dla Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jest prawie pewne, że przynajmniej niektóre kopie kalendarza to pojawiło się na świecie.

Jestem jednak zaskoczony, jak Rozglądam się w internecie, że lwia nigdy podobno jedno, aby przejść do drugiego drukowania z inną pokrywą. Roy Williams kalendarz jest jedynym widzę na sprzedaż w dowolnym miejscu. Myślę, że większość organizacji będzie grzebania swoich pozostałych kalendarzy z powrotem pod koniec października / listopada i przedrukowany z innym graczem na okładce. Jednak Lwy były 0-16 w tym roku, a właściciel, Ford Motors, ma swoje własne problemy, najwyraźniej, tak ...

Pamiętam podobną sytuację kilka lat temu, gdzie gdzie najtańsze oc głównym miękkie firma pić, poprzez swoje spółki butelkowania Filadelfii, miał promocję dla Franklin Science Institute na etykietach swoich butelkach dwulitrowych.
napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *