Bezprzewodowa sieć WiFi

przez | 21 września 2015
Bezprzewodowa sieć WiFi

Różne rodzaje szczotek i do czego one służą do

Szczotki zależy od tak wielu rzeczy - Rozmiar, wykorzystywanie, cynk, sprężynowych, powierzchni, średnich, itp Patrząc na obraz, osoba może lub nie zauważy pędzla. Będzie to zależało od tego, jak wiele wiedzy sztuka on lub ona ma. Jednakże, jeśli obraz jest uzupełniony o niewłaściwych szczotek, to nie będzie wyglądać dobrze, a to z pewnością będą zauważone.

Płaski vs. szczotek okrągłych

Okrągłe szczotki mają końcówkę i brzuch. Końcówka jest najcieńsza część włosia, a brzuch jest najgrubsza. Takie szczotki są doskonałym sposobem, aby zwiększyć nawet najmniejsze szczegóły, ponieważ są one bardzo precyzyjne. Gdy ciśnienie przykłada się do szczotki, włosy poruszać na boki. Oznacza to, że szczotka może być stosowany do wielu interesujących efektów, w tym efektu suchej szczotki. Płaskie szczotki przypominać prostokąt. może być utworzony wiele różnych tekstur tej szczotki, jak również. Takie szczotki są idealne do czyszczenia pracę krawędzi i dodawanie ostrość do kształtów.

Najbardziej popularne rodzaje pędzli

Szczotka Teardrop jest bardzo mała i delikatna. Jest on tworzony z Sable włosków, co sprawia, że ??to dobry wybór dla wszystkich mediów, w tym farby akwareli. Ta szczotka jest odpowiednia dla bardziej zaawansowanych artystów, ponieważ jego użycie jest bardzo specyficzny - bardzo drobne szczegóły, że początkujący nie są gotowe do wyświetlenia.

Szczotka Wentylator jest bardzo interesująca. składa się z bardzo cienkiej warstwy filamentów, które są ukształtowane jak wentylator. Ta szczotka jest najbardziej odpowiednia do mieszania kolorów. Podczas malowania portretu, jest ona wykorzystywana do pracy na włosy; podczas malowania krajobrazu, jest ona wykorzystywana do tworzenia oddziałów trawy i drzewa. Wszystko, co jest cienki i nie wymaga wiele szczegółów, mogą być wykonane z tego pędzla.
napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *