Skutecznosc alarmow przeciwpozarowych

przez | 24 lipca 2015

Skutecznosc alarmow przeciwpozarowych Fioletowy, w swych lżejszych wersjach definiuje delikatnej miłości i romantyzmu. Różowy i jasny fiolet tworzą najpiękniejsze kolorystykę u osób zakochanych.

Podobnie jak w innych istotnych kolorach purpury prowadzi również inną konotację w różnych częściach świata - niektóre nawet ujemny. Tajowie kojarzy się ze śmiercią i rozpaczy. Wdowy w Tajlandii don tego koloru, aby przedstawiać żałobę i smutek. Jest odwrotna w innych kulturach. ulubiony kolor egipskiego królowej Kleopatry, fioletowy, wiąże się z królestw i dynastii. Amerykanie traktują go jako przedstawiciel patriotyzmu i męstwa. Jego "Purple Heart" jest wysoki poziom honoru wojskowego obdarzył dzielnych żołnierzy. Cenny kamień Ametyst jest głęboki fiolet w kolorze i uważa się, że mają właściwości terapeutyczne. Dlatego Indianie również traktować go jako uzdrowienie kolorów. We wszystkich jego formach i odmianach, fioletowy jest jednym z tych kolorów, które znajdują się największe obecność na całym świecie.

Annette Łabędzki otrzymała BFA w Emily Carr College of Art and Design w Vancouver, p.n.e. Kanada. Ma ponad 25-letnie doświadczenie. Jest założycielką i deweloperem galerii sztuki internetowym gościnnie oryginalne dzieła sztuki z całego świata. Jest to świetne miejsce dla kolekcjonerów kupić oryginalne dzieła sztuki. Czy to również miejsce dla artystów, aby wyświetlić i sprzedawać swoją sztukę. Artyści mogą dołączyć za darmo i ich przesyłanie obrazów jest nieograniczona. Proszę odwiedzić stronę internetową http://www.Labedzki-Art.com

Annette ma bonusów tylko na swojej pracy. Sprzedam 2 obrazy o dowolnej wielkości i odbierać 1 malowania do wyboru za darmo jednakowej wielkości i wartości. WYSYŁKA JEST ZA DARMO w Kanadzie i USA w sprawie drobnych przedmiotów.

napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *