Automatyka przemysłowa

przez | 24 listopada 2015

Automatyka przemysłowa W Wraparound etykiety miał opaskę wokół góry z napisem "Franklin Institute Science" (sic!) Pamiętam, że pomyślałem wtedy, że mam kogo zaprojektowany, że etykieta musi płaszczyć się, gdy go zobaczył. Byłem bardziej zaskoczony, chociaż, kiedy nadal widać, że dokładnie taką samą etykietę przez około dwa lata. Ała!

To nie pomaga umieścić błędy mamy projektantów sprawiają, że rzeczywiście dostać wydrukowane w perspektywie. Większość czasu błędy są rzeczy, że nikt nie zauważy, ale nam. Czasami są one gorsze, jak wtedy lat-temu, kiedy byłem odpowiedzialny za kody kreskowe na dwa pola przypadkowym zamienione. Poczułem absolutną straszne ten temat, ale ostatecznie, to spoczywa na kliencie, ponieważ pomyłka była w dowodach, a klient był odpowiedzialny za czytanie i ich zatwierdzeniem. Wierzę, że firma Pracowałem w tym czasie pomógł przesunięcie części kosztów przedruku.

Wynika stąd wniosek brzmi: "Projektant chronić siebie samego."

Kiedy mówię, że nie mam na myśli "nie ponosi żadnej odpowiedzialności, winni wszyscy inni", co mam na myśli to, nie zapomnij, aby zaangażować klienta w tym procesie. Nie można wziąć na siebie całą odpowiedzialność. Dowód, dowód i dowód znowu być tak ostrożny, jak można być, ale było jasne, na piśmie - nawet jeśli jest to tylko w wiadomości e-mail - że klient ma ostateczną odpowiedzialność sign-off. Nie bądź leniwy i niech klient rozmawiać Cię do bycia ostatnią osobą, aby przejrzeć plik.

W dobie elektronicznego-workflow, gdzie pliki PDF są rutynowo pocztą elektroniczną do klientów o dokonanie przeglądu, rzeczy stają się coraz łatwiejsze. Kiedyś to było (w tamtych czasach; -]), że trzeba było wydrukować dowód (lub - co gorsza - płacą za wydruk wykonany), aby wysłać do klienta poprzez ślimak mail lub FedEx lub przez kuriera. Czasami chciałbym jeszcze trochę czasu mojego dnia, aby ręcznie dostarczyć wydruk do klienta dotyczące ich przeglądu.
napisane przez: http:/www.mojaportugalia.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *