Aparatura bezpieczenstwa technicznego

przez | 21 grudnia 2015

Aparatura bezpieczenstwa technicznego

The Art of Picture schowek

Więc, musisz znaleźć zdjęcia, które chcesz, aby odzwierciedlić atmosferę w swoim domu lub biurze. Teraz jesteś gotowy do powieszenia swoją sztukę. Wisząc swoją sztukę może wydawać się proste, chcesz wyświetlić go w jak najlepszy sposób. Ponieważ każdy pokój i ścian w Twoim domu lub biurze jest inny, nie ma sztywnych zasad.toczenie wrocław Jednak stosując się do poniższych wskazówek, można osiągnąć najlepszą pozycję i zmniejszyć liczbę otworów do paznokci w twoich murach.

Po pierwsze, należy rozważyć miejsca, gdzie wiszą swoją sztukę . Duża dzieło sztuki będzie wyglądać ciasno na małej ścianie, gdzie małe dzieło sztuki zostaną utracone na dużej ścianie. Na wąskiej pionowej ścianie, pionowe dzieło sztuki pokaże najlepszy i uzupełniać architekturę. Jeśli masz do czynienia z dziwnie ukształtowanej ściany, zgrupowanie mniejszych dzieł sztuki będzie wyglądać najlepiej.

Gdy artysta stworzył dzieło sztuki, jest centralnym punktem, że twoje oko powinno naturalnie płynąć. Zazwyczaj jest to środek dzieła sztuki, mierzonej w pionie. Jeśli używasz grupowanie elementów artystycznych, punktem centralnym jest w centrum ugrupowania. Punktem centralnym; Centrum mierzona pionowo, powinien być na wysokości oczu. Ale to, co jest na poziomie wzroku? Niektórzy ludzie dadzą dokładnych poziomów wysokości oparte na średnich; ale zalecamy przejść z poziomu oczu właściciela. Będziesz zobaczyć pracę częściej niż ktokolwiek inny i powinien być najbardziej przyjemny dla Ciebie. Pamiętaj, twój kawałek sztuki potrzebuje przestrzeni, aby pokazać jak najlepiej. Jeśli masz kawałek portret poprzez umieszczenie głowicy zbyt blisko sufitu poczują się źle, Wyjątkowo duży kawałek sztuki, może wymagać delikatnych poprawek być rozmieszczone w prawo. Jednak nie na analizowanie, twoje oko jest zwykle rację.

napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *