Automatyka domowa

przez | 14 sierpnia 2015

Automatyka domowa Następnie, jeśli błąd został znaleziony, czy klient musiał wprowadzić zmiany, cała sprawa miała się powtórzyć, dodając godzin lub dni do czasu potrzebnego, aby dostać coś do drukowania.

Te dni, proces zatwierdzania jest o wiele łatwiej, ale nie mniej ważne. Jako grafik swojej pracy, oczywiście, jest, aby klient dobrze wyglądać. Jednocześnie jednak, że ważne jest, aby chronić siebie.

Off Oczywiście, mówię głównie o druku. Błędy w sieci nie są (lub nie powinien) to naprawdę wielka sprawa, ponieważ nie istnieją żadne koszty związane z drukowaniem. Oczywiście poprawiono błędy w złożonej prezentacji Flash to nie zabawa albo. To zupełnie inny artykuł, choć.

Peter Glaze jest właścicielem Podstawowej Studio graficznego projektowania i produkcji firmy specjalizującej się w usługach produkcyjnych ebook dla Self-publishing autorów i wydawnictw Druki http://www.elementarystudio.com.

Piotr został w Grafika reklamowa dziedzinach od ponad 20 lat. Pracował również jako konsultant szeroko komputerowego dla obu platformach Macintosh i Windows.

napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *