Wybierz najlepsza siec telefoniczna

przez | 30 listopada 2015

Zalety Drewniane ramki na zdjęcia

Drewniane ramki można znaleźć w każdym domu na całym świecie; istnieje wiele zalet do korzystania drewniane ramki do zdjęć, zamiast metalowych ramek lub (broń Boże) plastikowe ramki.

Ramy drewniane oferują znacznie więcej pod względem estetyki, niż ich odpowiedniki metalu lub tworzywa sztucznego.nasza strona internetowa

Ramy pewno ma bardziej "wiejskim" uczucie ciepła o nich niż chłodniejszych ram metalowych, wykonanych z materiałów takich jak aluminium.

Te dni, można dostać to, co jest znane jako "kompozytowych" drewniana rama obrazu. Ramy te składają się z tysięcy maleńkich kawałków drewna sklejonych ze sobą za pomocą specjalnego kleju (bardzo podobny do płyty MDF i często określany jako MDF ramki do zdjęć lub "Paper wrap 'ramek) Rodzaj windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/bramy-garazowe odlewnictwo MDF pokryta jest zawijania papieru, które mogą setki różnych efektów drewna drukowanych na nich.

Zalety korzystania z tych złożonych ramek są one tańsze niż używając prawdziwej solidnej drewnianej ramie zdjęć, są one bardziej przyjazne dla środowiska (chociaż klej, który jest używany nie jest szczególnie wielki), ponieważ są one często wykonane z drewna z recyklingu.

Wady materiałów kompozytowych jest to, że jest o wiele trudniej jest uzyskać dobry przyłączyć się do ściętych krawędziach. Ponieważ profile wykonane są z drewna, kleju i zamiast prawdziwego drewna litego są często bardziej kruche i ciśnienie wypalania kliny do przyłączenia się spasować często może powodować braki pojawiają. Z czasem się bardziej kruche i często rozszerzają się i kurczą ponad litych drewnianych ramkach. To samo odnosi się do kształtek z tworzyw sztucznych.

Z ramą z litego drewna jest to mniej prawdopodobne. Wszystkie rodzaje drewna przeznaczony jest do rozszerzania się i kurczenia przez naturę, ale listwy wykorzystywane przez najbardziej renomowanych twórców obrazu jest zazwyczaj był suszony przez długi czas (w sposób naturalny na otwartym powietrzu lub w wielkich piecach olbrzymich - w zależności od kraju pochodzenia)

napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *