Systemy alarmowe

przez | 27 sierpnia 2015

Systemy alarmowe Sposób ten rozpoczyna się od drukowania grafiki na folię, która jest nakładana na torbę o bardzo wysokiej temperatury, która spaja folię do opakowania. Metoda ta jest stosowana, gdy grafika posiada dużą liczbę kolorów lub gdy pewne skutki, które są wykorzystywane do haftowania i sitodruku nie można powielać. Efekty te obejmują gradienty kolorów (gdzie jeden kolor zanika w drugim), cienie i odbicia. Jest to także metoda stosowana, gdy trzeba fotografię być stosowane. Transfer ciepła nie są ograniczone do określonej liczby kolorów, ale nie są ograniczone do określonych materiałów torbę. Nylon, na przykład, topi się pod wpływem ciepła potrzebnego do zastosowania ciepła. Bawełna i poli-płótno (poliester) są najlepsze materiały dla przelewów porównanie ac ciepła, ponieważ mogą one obsługiwać wysokiej temperatury stopieniu ani przypalenia. Zalety ogrzewania transfery są zdolność do fotograficzną lub w kolorze intensywnej grafiki zastosowany do torby płócienne, a do odtworzenia najdrobniejszych szczegółów dokładniej.

Między transferów sitodruk, hafty i ciepła, najlepszym rozwiązaniem zależy od grafiki i dostępnego budżetu. Ale wiele opcji dostosowywania dostępnych sprawia, że ??łatwo dostać się dźwigać torby spersonalizowane.

Systemy alarmowe

Niestandardowe Specialties jest na całym świecie firma promocyjnych produktów znajduje się w Scottsdale, Arizona. Są firmy internetowej w oparciu o ponad 20-letnim doświadczeniem, a także duży wybór produktów, w tym spersonalizowanych dźwigać torby, haftowane czapki z daszkiem, długopisy z nadrukiem, spersonalizowane torby Duffle i wiele innych.

napisane przez: domy z bali klejonych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *