Konserwacja gasnic

przez | 15 stycznia 2016

Konserwacja gasnic

Portret Malarstwo

Co to jest portret obraz? Można to wytłumaczyć w następujący sposób: Ten rodzaj malarstwa zazwyczaj przedstawia twarz osoby, a stamtąd, słowo "Portret" pochodzi. Ponadto, istnieje wiele portretów, stare i nowe, na którym można zobaczyć całe ciało portraitee użytkownika. Portret jest malowany z zamiarem, aby pokazać wszystkie cechy i funkcje. Malarz stara się podkreślać te dane w portrecie. Na życzenie portraitee, w mało widocznych skaz i inne dane mogą zostać pominięte, raz na jakiś czas. Oni są po prostu przechowywane "tajne", jak malarze by to nazwać.

Już w czasach starożytnych (cztery tysiące lat przed naszą erą) osobowości wysoką pozycję miał same zachowany dla potomności. Portret obraz powstał w starożytnym Egipcie, jak wiele zdjęć w piramidach zmarłego show, ale tylko w Grecji ten gatunek doszedł do perfekcji.

Jednakże, portret obraz został zepchnięty na drugi plan przez długi czas (do renesansu) na korzyść rzeźby.

Głównym okres malarstwa portretowego tylko zaczęło się od włoskiego malarstwa renesansowego, e wysokie. sol. przez artystów takich jak Leonardo da Vinci, Michelangelo, Raffael i Tycjana.

W następnych wiekach, portret malowanie wyrósł całkowicie. Na przykład, w 17 wieku, Peter Paul Rubens był malarzem kontraktu duże zapotrzebowanie. Ci, którzy nie było na to stać się zachowane dla potomności przez tego malarza baroku, który był już te dni dobrze znane.

Dziś tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na oryginalne malarstwo wykonane ręką artysty. I oryginalny obraz Rubensa jest jeszcze utopia.

Wraz z wprowadzeniem fotografii w wieku 19 i 20 oraz nowoczesnych metod komunikacji malarstwa portretowego zmienił się zasadniczo. Od tego czasu, także "normalnych" ludzi, którzy dążą do odrobiną zachowania, a którzy chcą mieć siebie lub swoich ukochanych malowane na płótnie, mogą robić to w przystępnych cenach.

napisane przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *